Gra w kasynie sportem?

Gra w kasynie sportem?

Skoro szachy są jednym z rodzajów sportu, to czemu gra w kasynie nie miałaby nim być. Wymaga w końcu więcej aktywności niż gra w szachy, a już przynajmniej tyle samo. Kiedy gra się w pokera, trzeba przecież siedzieć czasami wiele godzin przy stoliku, podobnie jak w przypadku szachów, kiedy rozgrywa się wyjątkowo trudną rozgrywkę.

Poker internetowy też zajmuję bardzo dużo czasu. Ruletka za to jest rodzajem gry, przy której można się naprawdę zmęczyć, nieważne czy jest to prawdziwa ruletka, czy też ruletka online. Wymaga ona dużej dynamiczności zawodnika. Blackjack nie ustępuje pod tym względem innym grom, tak jak zresztą i blackjack online. Gry hazardowe są trudnymi grami, wymagają przynajmniej tak wielkiego skupienia, jak w przypadku gry w szachy, jeśli nawet nie większego. Jest to chyba oczywiste dla każdego kto kiedykolwiek grał w kasynie, lub też tylko kasyno odwiedzał i przypatrywał się grze innych osób.

Szczególnie poker jest taką grą, która do złudzenia przypomina grę w szachy, ponieważ poker jest tak naprawdę grą nie na karty, ale grą na charaktery, kto ma mocniejsze nerwy i zimniejszy umysł, ten zazwyczaj wygrywa.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *